W Polsce widać coraz większe zainteresowanie modą francuską. Wszystko to pewnie za sprawą Paryżanek, które inspirują kobiety na całym świecie. Ich ubiór wzbudza chęć naśladowania, ze względu na swoją niewymuszoną elegancję i luz, a jednocześnie swobodne podejście do mody. Na szczęście dostępne są już sklepy, takie desirparis.com, w których można kupić najciekawsze ubrania rodem z Paryża. W tym konkretnym butiku królują dwie marki – Tara Jarmon oraz Gerard Darel.

Niezwykła odzież marki Tara Jarmon

Pierwsza z nich jest dziełem Kanadyjki mieszkającej obecnie w Paryżu, która uwielbia proste, eleganckie formy, ale wykańcza je w kobiecy i nieco zalotny sposób. Ubrania te mimo swojej klasyki i prostoty, posiadają detale, które czynią je bardziej kobiecymi: kokardy, falbanki, koronki, kwiatowe wzory czy delikatne hafty. Dzięki Tarze możemy ubrać się od stóp do głów: marka produkuje zarówno odzież typu basic, codzienne ‘uniformy’ do pracy, suknie na specjalne okazje, oraz dodatki i okrycia wierzchnie.

Kolorowe i radosne ubrania Gerard Darel

ubrania gerard darel

Gerard Darel to marka, której zwolennikami są głównie kobiety ceniące sobie elegancję, do których przemawiają takie ikony stylu jak Jackie Kennedy czy Grace Kelly – zwykle są to osoby w wieku od 25 do 50 lat, interesujące się modą. Gerard Darel zasłynął dzięki ubraniom z materiałów wysokiej jakości oraz skórzanym torebkom, które stały się jednymi z ulubionych akcesoriów gwiazd. W taki sposób logo Gerard Darel stało się synonim ponadczasowej, kobiecej elegancji. Ubrania dostępne w butiku desirparis.com pochodzą z najnowszych kolekcji marek Gerard Darel i Tara Jarmon, ale to również niezapomniane klasyki, które nigdy nie wychodzą z mody. Zakupy w tym  sklepie pozwalają skompletować zbiór odzieży wyjątkowej i na każdą okazję, w których wygląda się dobrze, a jednocześnie można poczuć wygodę i komfort nieporównywalne z noszeniem eleganckich, ale dość sztywno skrojonych ubrań. Odzież ta będzie więc idealna dla osób aktywnych, które zawsze są w ruchu.