Obecnie w sprzedaży, w niemalże każdym większym i mniejszym sklepie z ubraniami, znaleźć można topy. To dość ogólne pojęcie obejmuje wszystkie luźniejsze ubrania, które zakłada się na górną część ciała. Są to więc zarówno sportowe podkoszulki, jak i bardziej eleganckie stroje doskonałe na co dzienne spacery czy do pracy. Warto jednak wiedzieć, jak dopasować je do swoich potrzeb.

Kobiety lubią topy, ponieważ są one wygodne i trwałe, a dodatkowo zwykle dostępne w bardzo przystępnych cenach. Świetnie sprawdzają się podczas upalnych dni, ponieważ zwykle odsłaniają ramiona i są uszyte ze stosunkowo cienkiego materiału, dlatego codzienne zastosowanie w miesiącach letnich jest podstawą. Nie oznacza to oczywiście, że nie można używać ich również jako podkoszulki pod sweter czy bluzę – w tej sytuacji również świetnie się sprawdzają, ponieważ nie krępują ruchów, a fakt, że często przylegają do ciała sprawia, że są pierwszą warstwą zapewniającą ciepło.

Na sportowo

damski topJogging, siłownia, rower – aktywny tryb życia to obecnie sposób na siebie, dlatego coraz więcej osób decyduje się na uprawianie jakiegoś sportu. Zwykle podstawą jest odpowiedni strój, a sportowe topy stanowią obecnie ogromną część produktów, które można znaleźć w sklepach – stacjonarnych i internetowych. Są one zwykle wykonane z tworzyw sztucznych, ponieważ te doskonale odprowadzają wilgoć. Producenci dbają również o urozmaicenie oferty, dlatego topy mają przeróżne kroje, kolory i zdobienia. Mają nie tylko pomagać podczas uprawiania sportu, ale muszą świetnie wyglądać!

Na co dzień

Sport to jedno, ale nie możemy zapominać o odpowiednim uzupełnieniu garderoby w stroje, które doskonale sprawdzą się podczas codziennych aktywności – spacerów, zakupów czy wyjść ze znajomymi. Top jest rozwiązaniem uniwersalnym, ponieważ to strój, który niezwykle łatwo dopasować do innych elementów garderoby. Jest wygodny i świetnie wygląda. Warto więc podczas zakupów zwracać uwagę na ciekawe oferty obejmujące ten właśnie produkt. Za niewielkie pieniądze można nabyć naprawdę dobrej jakości ubranie, które będzie służyło przez lata.