Polskie marki są często niedoceniane- a szkoda, bo potrafią przewyższać jakością swoich produktów inne, światowe marki. Coraz częściej jednak stawiamy na nasze rodzime przedsięwzięcia i doceniamy wysiłki polskich projektantów. A naprawdę jest w czym wybierać, ponieważ trend streetwear stał się inspiracją dla wielu firm, zarówno większych jak i małych.

Cały świat pokochał limitowane serie oryginalnych ubrań. Małe serie, które nie mają nic wspólnego z masową produkcją szturmem zdobyły serca wszystkich miłośników mody. Jesteśmy bardzo kreatywni, dlatego i u nas powstało sporo marek, które odnoszą się do streetwear’u i tworzą z myślą o młodych ludziach z nietuzinkowym podejściem do swojego wyglądu. Bluzy marki The Hive świetnie wpisują się w popularny dziś styl uliczny. Przede wszystkim są doskonale zaprojektowane, mają ciekawe wzornictwo- stonowane, ale wciąż oryginalne. Z pewnością przyciągają oko i spodobają się wielbicielom dobrego designu. Bluzy marki The Hive są wykonane z wysokiej jakości surowców i szyte z dbałością o wszystkie detale. Ubrania, które obecnie znajdują się we wszystkich dużych sieciówkach, jakie można spotkać w przeróżnych centrach handlowych i galeriach, powstają masowo, w ogromnych ilościach, bez troski o staranny ścieg, czy odpowiednią tkaninę. To, co wyróżnia każdą bluzę marki The Hive to właśnie staranność wykonania, która bezpośrednio przekłada się na trwałość ubrania.

BluzaMłodzi ludzie czują potrzebę wyrażania siebie poprzez własny wygląd- fryzurę, dodatki i przede wszystkim odzież. Moda uliczna daje na tym polu ogromne możliwości. Jest prawdziwy szał na uwalnianie swojej kreatywności poprzez komponowanie własnych outfitów. Ciekawe wzornictwo bluz marki The Hive z pewnością pomoże w stworzeniu własnego stylu, który będzie najlepiej oddawał osobowość właściciela. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby bawić się formą i czerpać inspiracje z wybiegów, podpatrywać sławnych kreatorów, a także wyciągać co najlepsze wprost z ulicy, na której obecnie można odnaleźć prawdziwe perełki modowe.

Od kilku lat ogromną popularnością cieszą się różnego pokroju szafiarki i szafiarze, którzy tworzą własne kreacje i są świetnym źródłem inspiracji. Często zaskakują swoją pomysłowością i łączą ze sobą różne, często sprzeczne style. Ciekawym pomysłem jednej z szafiarek było takie zestawienie- bluza marki The Hive i klasyczne, czerwone szpileczki. Ten zaskakujący mezalians stał się prawdziwym hitem w sieci. Ciekawe, czy tak oryginalny outfit przyjmie się także w realu.