bielizna britney24 września z pewnością wielu fankom Britney Spears na długo zapadnie ten dzień w pamięci. Dlaczego? Otóż, właśnie tego dnia, w warszawskich Złotych Tarasach piosenkarka pojawiła się osobiście, aby promować swoją pierwszą autorską kolekcję bielizny. Britney co prawda z koncertowania nie rezygnuje, jednak poszerza swoją artystyczną działalność o kolejne branże, w których - trzeba przyznać -  sprawdza się wyśmienicie.

Całe wydarzenie prowadził (znany z wielu programów rozrywkowych) Marcin Prokop, którego zadaniem było nie tylko odpowiednie przeprowadzenie całej imprezy, ale również poskromienie żywiołowo reagującej na widok wokalistki publiczności. Na imprezie nie zabrakło również innych osobistości. Pojawiła się m.in. Doda oraz bloggerki - Jessica Mercedes oraz Maffashion.

Co znajduje się w asortymencie kolekcji bielizny? Britney Spears zachowała się jak prawdziwa profesjonalistka i kreatorka mody, ponieważ zadbała o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. Dlatego jej oferta kierowana jest do każdej z nas, bez względu na figurę, wymiary czy wiek. Pasy do pończoch, zmysłowe nocne zestawy, kimona, topy, finezyjne figi, biustonosze, w tym również modele w stylu push-up, szorty czy gorsety. Wszystko to znajdziemy w jej bogatej kolekcji, do której sięgnięcia zachęca księżniczka muzyki pop.

Jaka jest ta bielizna? Britney Spears sama wskazuje, że inspirującym motywem do jej zaprojektowania była wygoda oraz estetyka wykonania. Piosenkarka w jednym z wywiadów stwierdziła, że kobieta powinna czuć się pięknie w każdej rzeczy, jaką na siebie założy. W tym przypadku, bielizna jest jak druga skóra. Musi zapewniać komfort i wygodę, i to przez cały dzień.

Ale musi być też różnorodnie, o czym zresztą świadczy ta bielizna. Britney Spears zachwyca nas bogactwem wzorów. Oprócz klasycznych modeli staników znajdziemy również gorsety, czy fasony o dość finezyjnym sposobie zapinana, gdzie ramiączka w rozmaity sposób można przepinać, czyniąc tym samym ciekawe stylizacje. Nawet w przypadku bikini nie możemy powiedzieć o tradycyjnym modelu. Znajdziemy również szorty, braziliany, stringi czy figi. Jedyne, co łączy poszczególne elementy kolekcji sygnowanej nazwiskiem piosenki, to wygoda użytkowania oraz atrakcyjna, przystępna na każdą kieszeń cena.

Oficjalna premiera kolekcji piosenkarki miała miejsce 9 września, podczas Nowojorskiego Tygodnia Mody. Od tamtej pory wokalistka nieustannie podróżuje i zachęca do kupowania jej autorskiej kolekcji. Bielizna Britney jest dostępna w wybranych salonach Gatty, po niezwykle atrakcyjnych cenach. Każda pragnąca modnie wyglądać fashionistka powinna ją mieć w swojej garderobie.