ray ban wayfarerGdybyśmy mieli wybrać najbardziej kultową markę okularów na świecie? To na co padłby wybór? W jakich okularach najczęściej spotkać możemy gwiazdy prawdziwego, światowego formatu i która to marka jest obecna na rynku od wielu lat. Wybór wydaje się być prosty, a będą to okulary marki rayban.

To właśnie w okularach tego producenta spotkać możemy najwięcej gwiazd Hollywood, telewizji sportu, czy muzyki. Największą popularnością spośród produktów tej firmy cieszy się natomiast model ray ban wayfarer, czyli kultowe już okulary, które największe gwiazdy noszą od wielu lat, sięgając nawet czasów Rudolfa Valentino, albo i dalej. Swój status kultowości marka rayban zawdzięcza jednak długotrwałej, ciężkiej pracy by osiągnąć aktualną pozycję na rynku.

Wiele lat wyrzeczeń, harówki, która miała na celu odnalezienie i skomponowanie ze sobą jak najlepszych, najwytrzymalszych i zarazem najlepiej wyglądających materiałów, a także współpraca ze znanymi światowymi projektantami oraz stylistami zaowocowała stworzeniem legendarnej linii ray ban wayfarer, która do dziś dla wielu stanowi nieosiągalny obiekt pożądania i marzeń. A wydawać by się mogło, że to tylko okulary...