Kupując gwiazdkowe prezenty dla swoich bliskich, dla każdej bliskiej nam osoby staramy się wybrać wartościową rzecz, która ma największą szansę sprawić jej radość. Jednak wiele osób decyduje się na to, aby do podstawowej niespodzianki dołączyć jeszcze jakiś mały, ale atrakcyjny dodatek. Poniżej przedstawiamy kilka popularnych pomysłów na tego typu uzupełnienie.

skarpety sportoweNieśmiertelne skarpetki

Skarpetki to element garderoby, który bez wątpienia przydaje się w codziennym życiu. Niestety, przez to, że skarpetek używamy właściwie bez przerwy, lubią się one niszczyć. Zakup dobrej jakości skarpetek sportowych to dobry sposób na to, żeby pokazać swoim bliskim, że troszczymy się o ich komfort i podstawowe potrzeby. Najlepsze skarpety sportowe to zdecydowanie takie, które zostały wyprodukowane z naturalnych, przepuszczających powietrze materiałów. W sklepach znajdziecie ich rozmaite wzory od tradycyjnych jednolitych modeli, aż po skarpety z zabawnymi grafikami. Dobrej jakości skarpety możecie zamówić na stronie https://www.wola.pl/damskie/skarpetki-sportowe/.

Łakocie

Naprawdę niełatwo jest znaleźć osobę, która nie lubi słodyczy. Chociaż w dużej ilości mogą szkodzić, nic nie stoi na przeszkodzie, żeby cieszyć się ich smakiem raz na jakiś czas. Miłym akcentem będzie dołączenie do prezentu jakiegoś smacznego dodatku. Dla dzieci mogą to być słodkie czekoladowe mikołaje, kolorowe żelki, zabawne świątecznie pierniczki czy jajka z niespodzianką. Dorosłym prawdopodobnie spodobają się bardziej wykwintne czekoladki z likierem lub z jakimś wymyślnym nadzieniem. Osobom pełnoletnim może przypaść też do gustu sam słodki likier np. amaretto, baileys czy advocat.

Kalendarz

Grudzień to czas, kiedy rok kalendarzowy zbliża się ku końcowi. Z tego powodu, całkiem dobrym pomysłem na uzupełniający upominek może okazać się kalendarz w postaci książeczki. Może on posłużyć danej osobie do zapisywania swoich codziennych zadań, celów, a także zanotowania ważnych wydarzeń takich jak koncerty ulubionych zespołów, urodziny bliskich czy egzaminy. Kalendarze książkowe występują zarówno w odsłonach klasycznych i poważnych, jak i całkiem zabawnych. Zdarza się, że są opatrzone ciekawymi, motywacyjnymi cytatami lub ciekawostkami. Kalendarz przyda się szczególnie zabieganej osobie, która planuje nauczyć się dobrej organizacji czasu, ale ucieszą się z niego także dzieci szkolne. Będą mogły w nim zapisywać swoje zajęcia, plany dnia i tworzyć notatki. Będzie to ciekawa zabawa, która daje okazję do nauczenia się właściwego planowania dnia i ułatwieniem dla zapominalskich.