Wybór odpowiedniego biustonosza jest bardzo ważną decyzją, która wpływa nie tylko na komfort jego noszenia lecz także na zdrowie kobiety. Poszukując idealnego biustonosza kobiety mogą wybierać wśród wielu fasonów, wzorów i kolorów dostępnych na rynku. Jednak jaki biustonosz powinna wybrać kobieta, aby uzyskać wymarzony efekt?

Push up i nie tylko

biustonosz półusztywniany

 W kategorii biustonoszy usztywnianych mieszczą się dwa typy: szyte standardowo oraz usztywniane tzw. wkładkami gorseciarskimi. Biustonosze tradycyjnie usztywniane posiadają niemal zawsze fiszbiny. Wyjątek stanowią biustonosze zaprojektowane dla młodych dziewcząt (nie mogą mieć metalowych fiszbin). Szeroka gama fasonów pozwala na dobranie odpowiedniego biustonosza usztywnianego dla każdej stylowej pani. Biustonosz usztywniany w sposób idealny maskuje brodawki, dzięki czemu można założyć go nawet pod przezroczyste ubranie. Biustonosze z tzw. wkładkami gorseciarskimi zaleca się tym panią, które marzą o delikatnym powiększeniu piersi. W tym typie biustonoszy można znaleźć również takie wyposażone w specjalne kieszonki do których można włożyć wkładkę powiększająca biust. Biustonosze z tego typu są szczególnie zalecane kobietą o asymetrycznym biuście bądź Amazonką, gdyż dzięki wkładką korygującym można ładnie wymodelować linię biustu. Tego typu staniki świetnie sprawdzają się pod obcisłe albo cienkie ubrania dzięki braku jakichkolwiek zdobień na miseczkach.

Biustonosze miękkie

Wiele kobiet jest przeświadczonych o tym, iż miękkie biustonosze nie eksponują ładnie biustu. Prawda jest zupełnie inna miękkie biustonosze nie tylko ładnie podtrzymują biust tak jak usztywniane biustonosze, ale także ładnie eksponują kobiece piersi. U wielu kobiet najlepiej podkreśla biust miękki biustonosz. Naturalnie miękkie biustonosze występują w wielu różnych fasonach i kolorach. Ten rodzaj biustonosza może nosić każda kobieta nie zależnie od typu biustu. Kobieta, która wybiera ten typ biustonosza powinna pamiętać o tym, iż większości modelów brodawki mogą być widoczne więc nie nadają się one pod prześwitujące ubranie.

Biustonosze półusztywniane

Biustonosze tego rodzaju są idealnym wyborem dla każdej kobiety, która nie może się zdecydować na żaden z powyższych rodzajów. Miseczka biustonosza z tego rodzaju jest na dole usztywniana, a góra pokryta jest ozdobnym haftem bądź koronka. Biustonosz półusztywniany jest idealnym połączeniem elegancji z subtelną koronką. Jednak w żaden sposób nie wyeksponuje czy nie powiększy biustu jak usztywniany biustonosz. Warto sprawdzić je tutaj https://piubiu.pl/pol_m_Biustonosze_Biustonosze-polusztywniane-211.html Wybór odpowiedniego biustonosza jest nie zwykle ważny. Każda kobieta powinna pamiętać o tym, iż tylko dobrze dobrany biustonosz wpływa na lepsze samopoczucie oraz zdrowie kobiety.