Kosmetyki, perfumy, kwiaty, biżuteria, dodatki, czekoladki lub relaks w SPA – tak naprawdę kobiecie jest dość łatwo kupić prezent. Jest wiele przedmiotów, które paniom zawsze się przydadzą, choć trzeba uważać, aby trafić w gust i markę. Niestety, kobiety nie mają wcale już tak łatwo z wyborem odpowiedniego prezentu dla mężczyzn. Facet zazwyczaj odpowiada, że nic nie chce lub że wszystko już ma. Jest jednak kilka uniwersalnych prezentów, które zawsze przydadzą się mężczyźnie.

Jakie Twój partner ma zainteresowania?

Załóżmy, że chcesz kupić prezent swojemu partnerowi. Kto lepiej go zna, niż Ty sama? Wiesz więc jakie ma usposobienie, co lubi, a czego nie. Prezent, który będzie odpowiedni dobierz właśnie pod jego zainteresowania. Jeśli jest typem sportowca, kup mu prezent odpowiadający temu motywowi. Jeśli lubi raczej w sposób statyczny spędzać czas, to dobrym prezentem może być interesująca książka, gra lub bilet na ciekawe wydarzenie. Zapalony muzyk i meloman? Nie ma lepszego prezentu, niż bilet na koncert ulubionego zespołu. Mężczyzna, który dba o swój wygląd i lubi markowe rzeczy? W takim razie świetnym dla niego prezentem będzie galanteria skórzana , taka jak portfel, czy teczka. Takie przedmioty sprawią przyjemność. Być może początkowo nie będziesz miała pomysłu na prezent, ale zastanów się co najbardziej lubi robić Twój mężczyzna i spraw mu prezent w tym klimacie.

Galanteria skórzana dla eleganta

portfel męski

To jeden z najbardziej klasycznych i przy tym eleganckich prezentów dla mężczyzny. Skórzana torba do laptopa, teczka, czy portfel męski to uniwersalne upominki, które będą służyły przez długie lata. Dobry gatunkowy portfel, czy teczka to wydatek, który mężczyźni odkładają na potem. Jednak jeśli masz partnera, który pracuje w biurze, bądź biznesowo, to jest to niezastąpiony element codziennego stroju. Postaw na wysoką jakość i spraw mu prezent, który będzie służył długo.

Dla sportowca

Bilet na mecz, nowe ubrania do ćwiczeń, a może wypad na ciekawe wydarzenie sportowe? Prezentów dla mężczyzny, który uprawia sport nie brakuje. Jeśli ćwiczy lub biega, to może warto zainwestować w dobrej jakości pulsometr albo opaskę na ramię na komórkę lub odtwarzacz muzyki. To taki gadżet, który przyda się każdemu mężczyźnie uprawiającemu sport.

Brak zainteresowań

Wydaje Ci się, że Twój facet niczym się nie interesuje i za dużo czasu spędza przed telewizorem marnując po prostu czas. Może warto wziąć jego los w swoje ręce. Idealny prezentem będzie wypadł we dwoje do miejsca z atrakcjami. Tor samochodowy, gra typu escape room, a może strzelnica, czy park trampolin? Połącz przyjemne z pożytecznym. Kto wie, może w swoim partnerze rozbudzisz nową pasję? Jeśli się znacie, to wybór odpowiedniego prezentu wcale nie będzie taki trudny, jak Ci się zdaje. Wystarczy celować w jego pasję i wsłuchać się w to, co mówi do Ciebie Twój partner.