Wiele kobiet lubi dostawać prezenty praktyczne, ale jednocześnie odpowiednio funkcjonalne. Z tego powodu dobrym pomysłem może być różnego rodzaju galanteria, w tym – torebki skórzane. Jak jednak dokonać wyboru, aby mieć pewność, że dana torebka spodoba się kobiecie, a jednocześnie będzie funkcjonalna na co dzień, w sprawach zawodowych czy na specjalne okazje? Oczywiście, może to być trudne, zwłaszcza gdy nie znamy gustu kobiety, którą chcemy obdarować. Nic jednak straconego – przedstawiamy trzy różne rozwiązania, którymi warto się kierować, aby dokonać odpowiedniego wyboru. Wszystko bowiem, jak się okazuje, zależy przede wszystkim od naszego nastawienia oraz określenia potrzeb obdarowywanej osoby – torebki skórzane są tak różnorodne, że bez trudu znajdziemy idealny produkt.

Określ okazję

torebka sprezentowana na urodziny

Najprościej jest dokupić torebkę skórzaną do okazji. Jeśli wiemy, że dana kobieta szuka takiej na co dzień – w ten styl celujmy. To świetne rozwiązanie również dla osób, które torebkę chcą podarować w ramach prezentu w pracy. Można wówczas zamówić do niej np. subtelne grawerowanie czy specjalną dedykację wewnątrz.

Styl jest ważny

Jeżeli nie do końca wiemy, na jaką okazję będzie noszona dana torebka skórzana, to warto iść innym tropem – określić styl, w jakim nosi się dana kobieta. To nie powinno być bardzo trudne, jeśli mamy nieco zmysłu obserwacji i oczywiście okazję do jej przeprowadzenia. Warto zwrócić uwagę między innymi na styl ubierania na co dzień czy kolory, które dana kobieta preferuje – albo takie, które do niej pasują, jeśli na co dzień nosi się przede wszystkim w stylu oficjalnym czy chodzi w uniformie. To dobry pomysł szczególnie dla osób, które bliżej i w sytuacjach nieoficjalnych znają daną kobietę; w ten sposób będziemy w stanie określić, co jej się faktycznie spodoba, gdy nie będzie miała narzuconego z góry stylu.

A może bon?

Co jednak zrobić, gdy do końca nie wiemy, na jakie okazje dana kobieta będzie nosiła torebkę albo nie znamy jej stylu, ewentualnie – zawartości szafy czy ulubionych kolorów? Wtedy również torebka skórzana czy inny rodzaj galanterii może być dobrym wyborem, o ile… nie kupimy jej samodzielnie. O co chodzi? Oczywiście, o bon na zakupy, który będzie doskonałym rozwiązaniem np. na jubileusz pracy czy urodziny, kiedy na prezent składa się kilka osób albo mamy po prostu większe fundusze. Wiele firm obecnie oferuje takie rozwiązanie, przygotowując imienne bony w bardzo ładnych opakowaniach, ze specjalnymi ozdobami, np. złoceniami, dołączając również życzenia od siebie.